Auto aksesuāri

Automašīnas sūcējs

Automašīnas sūcējs Automašīnas sūcējs ( Auto aksesuāri Auto aksesuāri Auto )
3.99 EUR
Rūpējieties par savu automašīnu! Šis kompaktais sūknis, kuru var pieslēgt tieši automašīnas savienotājam, ļaus ērti un bez papildu enerģijas avotiem ar vakuuma palīdzību, iztīrīt automašīnas salonu. Izbaudiet automašīnas tīrību. Komplektā ietilpst: Sūknis 12V (savienots ar 12 V spriegumu automašīnā, kabeļa garums 2,8 m); Uzgalis grūti sasniedzamām vietām; Izplešanās caurule; Jauda 48 W.

Automašīnas aizmugurējā sēdekļa pārklājs PetZoom Loungee ZW3

Automašīnas aizmugurējā sēdekļa pārklājs PetZoom Loungee ZW3 Automašīnas aizmugurējā sēdekļa pārklājs PetZoom Loungee ZW3 ( Auto aksesuāri Auto aksesuāri Auto )
4.72 EUR
Lieliski aizsargā automašīnas sēdekļus un iekšējo apdari - tie būs tīri, sausi, un vienmēr jauns Jūsu auto salons! Liels, ūdensizturīgs aizmugurējā sēdekļa pārklājs piemērots visām automašīnām. Funkcijas: Uzticami aizsargā polsterējumus - tie paliek tīri, sausi, tikpat kā jauni; Piemērots visām automašīnām;  Pilnībā izturīgs pret ūdeni un netīrumiem audums; Izmēri - 145 x 145 cm; Ūdensnecaurlaidīgs pārklājs dzīvniekiem: visiem lolojumdzīvniekiem un dzīvnieku mīļotājiem, kuriem patīk ceļot kopā ar saviem četrkājainajiem draugiem; Izturīgs pārklājs, kas aptvers visu aizmugurējo sēdekli: jūs aizsargāsiet automašīnas salonu no nepatīkamas smakas, mitruma, netīrumiem, sava četrkājainā drauga nagu skrāpējumiem, spalvām. Izturīgs materiāls, ērti izmēri un bez nepatīkamas smakas: viegli piestiprināms, viegli un ērti noņemams.

Mitruma savācējs automašīnai

Mitruma savācējs automašīnai Mitruma savācējs automašīnai ( Auto aksesuāri Auto aksesuāri Auto )
4.99 EUR
Ilgtermiņā automašīnā rodas mitrums, it īpaši aukstās sezonas laikā. Dēļ mitruma automašīnā, uz logiem uzkrājas kondensāts, kas ievērojami apgrūtina redzamību un pasliktina braukšanas apstākļus, padarot braukšanu bīstamu. Šis mitruma absorbētājs novērsīs mitrumu jūsu automašīnā. Absorbē kā magnēts uzsūc sevī visu mitrumu automašīnā. Šis produkts arī novērš nepatīkamas smakas automašīnā, tāpēc Jūs atrisināsiet divas problēmas. Izmēri:  garums- 17,5cm, platums - 10cm, biezums - 4cm; Svars:  350g; Absorbē mitrumu - aizsargā automašīnas logus no iekšpuses; Novērš nepatīkamas smakas; To var uzglabāt durvīs, uz paneļa, glabāšanas nodalījumā u.c.; Labākā dāvana katram auto vadītājam rudens-ziemas sezonā; Atkārtoti lietojamas; Iekšpusē esošās granulas absorbē mitrumu un nepieļauj nekādas noplūdes līdz ir uzsūkušas maksimālo mitruma daudzumu; Pēc noteikta laika zilais indikators absorbētājā kļūs rozā - tas nozīmē, ka absorbents ir pilns. Ievietojiet absorbētāju mikroviļņu krāsnī uz 6 minūtēm ar iestatījumu 600W, un tas atkal būs gatavs lietošanai!

UNITY Numberplate (Numura paliktnis)

UNITY Numberplate (Numura paliktnis) UNITY Numberplate (Numura paliktnis) ( Auto aksesuāri Auto aksesuāri Auto )
5.40 EUR
 Izmērs : 53 x 13 cm

Virsbūves bukšu novēršanas līdzeklis "Pops a Dent"

Virsbūves bukšu novēršanas līdzeklis "Pops a Dent" Virsbūves bukšu novēršanas līdzeklis "Pops a Dent" ( Auto aksesuāri Auto aksesuāri Auto )
5.99 EUR
Komplektā ietilpst: Šie instrumenti - lielisks palīgs, remontējot mašīnu paša spēkiem. Jums vairs nevajadzēs tērēt ķaudzi naudas automašīnu servisam. Izmantojot šos lieliskos rīkus, jūs varat vienā mirklī noņemt dažādas automašīnas buktes. Komplekts ietilpst: Līmes pistole; Rokturis, garums - 24 cm; 3 kājas; Līmes caurule; Zīmulis.  Darbības princips ir ļoti vienkāršs: Ievietojiet līmi līmes pistolē; Ļaujiet līmei uzkarst. Kad līme uzkarst, uzklājiet to uz pēdas un pielīmējiet tās krokas centrā. UZMANĪBU! Neļaujiet līmei nožūt ilgāk par 8 minūtēm! Pievelciet balto rokturi pie kājas. Kad tas ir pietiekami cieši pievilkts, velciet to, un automašīnas bukte atleks reizē ar rokturi. Ja uz automašīnas ir palicis neliels daudzums līmes, noņemiet to ar zīmuli.

Automašīnas krūzīte - termoss

Automašīnas krūzīte - termoss Automašīnas krūzīte - termoss ( Auto aksesuāri Auto aksesuāri Auto )
8.91 EUR
Rīts uzreiz kļūst daudz patīkamāks, kad tiek baudīta iecienītā karstā kafija vai tēja. Jums, iespējams, nākas ilgstoši gaidīt sastrēgumos vai braukt ar automašīnu ilgstoši, kad būtu tik brīnišķīgi dzert karstu kafiju. Augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda krūze - termoss ir brīnišķīgs aksesuārs, kas neļaus jūsu kafijai atdzist. Šis kauss kļūs par tavu labāko draugu ceļā uz darbu, sildoties no rīta vai vakarā. Pateicoties iespējai krūzīti pieslēgt pie automašīnas piepīpētāja, jūsu kafija ilgstoši būs garda un silta. Arī dubultās krūzes sienas dzērienu saglabā karstu ilgāk un ļauj droši turēt krūzi aiz roktura. Kauss ir izgatavots no nerūsējošā tērauda, ​​tāpēc tas ir izturīgs un tā ir lieliska dāvana draugiem. Automašīnas krūzīte - termoss: Izgatavota no nerūsējošā tērauda; Tai ir dubultā tērauda sienas; Rokturis un pārsegs ir no plastmasas; Uztur dzērienu 60 grādu temperatūrā; Izturīgs un ilglietojams; 350 ml tilpums.

Rokas elektriskais šķidruma, degvielas pumpis AG135

Rokas elektriskais šķidruma, degvielas pumpis AG135 Rokas elektriskais šķidruma, degvielas pumpis AG135 ( Auto aksesuāri Auto aksesuāri Auto )
8.99 EUR
Jūs pļāvāt zāli un jums pietrūka benzīns, vai arī jums tā ir pārāk daudz, un jūs vēlaties to pārliet speciālā tilpnē? Tad jums patiešām noderēs rokas elektriskais šķidrumu/degvielas sūknis, ar kuru jūs varat viegli pārliet degvielu un citus šķidrumus, kur vien vēlaties. Ūdens, degvielas un citu šķidrumu elektriskais sūknis, kas ir ideāli piemērots šķidrumu pārsūknēšanai no automašīnām, traktoriem, laivām, katliem, karstām vannām, traukiem, tvertnēm no vienas tvertnes uz otru. Šis sūknis ir ārkārtīgi kompakts, viegls, tam nav nepieciešams ārējs enerģijas avots. Kā izmantot? Iemērciet vienu pusi (sūkņa šķidruma izplūdes caurules sānu) traukā un nospiediet pogu sūkņa augšpusē; Šļūtenes (caurules) galā ir rotors, kas iesūc šķidrumu, šķidrumi paceļas caur elastīgu šļūteni. Priekšrocības: Liela ietilpība: līdz 20 litriem 5 minūtēs; Izmēri: augstums 64 cm, šļūtenes garums 59 cm, caurules garums 35 cm (maksimālā caurules iegrime ir atzīmēta uz sūkņa); Barošanas avots: 2 baterijas R20 (nav iekļauts komplektā). Produkta krāsas var atšķirties no fotoattēlā redzamā attēla.

Automašīnas kamera

Automašīnas kamera Automašīnas kamera ( Auto aksesuāri Auto aksesuāri Auto )
11.99 EUR
Automašīnas  kamera Mašīnas atpakaļskata kamera Iebūvētā karkasā paneļos Piestiprināma pie automašīnas numurzīmes Kameras savienojums - kabeļi Specifikācija : Kameras iestatījumi: 45 grādu vertikāla regulēšana, 170 grādu skata leņķis Kameras aprīkojums: vadošās līnijas, 4 NIGHT VISION gaismas diodes, objektīvs izgatavots no Anti-FOG tehnoloģijas Izšķirtspēja: 648x488 Attēla sensors: 1/4 "" krāsu CMOS Darba temperatūra: -40 līdz + 70 ℃ Izmēri: 545 mm x 140 mm. Liels urbumu attālums: 480 mm Barošanas avots 8-15V "Ūdensizturīgs": IP68 "Enerģijas patēriņš": maks. 150 mA Barošanas kabeļa garums: 1m Monitora kabeļa garums: 6m Melna krāsa

Termoss ar LED-displeju, zils

Termoss ar LED-displeju, zils Termoss ar LED-displeju, zils ( Auto aksesuāri Auto aksesuāri Auto )
12.99 EUR
Šī unikālā termokrūze ir ārkārtīgi praktisks risinājums, kas ļaus jums kontrolēt saturošā šķidruma temperatūru. Krūze var uzturēt šķidrumu siltu vai aukstu 12-24 stundas. Uz vāka ir LED displejs, kas parāda šķidruma temperatūru iekšpusē, un to var aktivizēt ar vienu pieskārienu. Termoss ir izgatavots no augstākās kvalitātes materiāliem, lai to varētu ērti un droši izmantot. Tam ir korpuss no nerūsējošā tērauda un divslāņu vakuuma struktūra. Tas neizdala nepatīkamu smaku un ir ļoti viegli tīrāms. Termokrūze ir aprīkota ar praktisku sietiņu. Sietiņš notur pat mazākās dzēriena sastāvdaļas. Kompaktais izmērs padara to piemērotu ceļojumiem, birojā, automašīnā vai skolā. Neaizņem daudz vietas - iederas pat nelielā mugursomā vai somiņā. termosa tilpums ir 500 ml. zils krāsa materiāls: nerūsējošais tērauds displejs: LED temperatūras mērīšana: JĀ izmēri (garums / platums / augstums): 6,5 / 6,5 / 23cm svars: 0,27 kg

Termoss ar LED-displeju, rozā

Termoss ar LED-displeju, rozā Termoss ar LED-displeju, rozā ( Auto aksesuāri Auto aksesuāri Auto )
12.99 EUR
Šī unikālā termokrūze ir ārkārtīgi praktisks risinājums, kas ļaus jums kontrolēt saturošā šķidruma temperatūru. Krūze var uzturēt šķidrumu siltu vai aukstu 12-24 stundas. Uz vāka ir LED displejs, kas parāda šķidruma temperatūru iekšpusē, un to var aktivizēt ar vienu pieskārienu. Termoss ir izgatavots no augstākās kvalitātes materiāliem, lai to varētu ērti un droši izmantot. Tam ir korpuss no nerūsējošā tērauda un divslāņu vakuuma struktūra. Tas neizdala nepatīkamu smaku un ir ļoti viegli tīrāms. Termokrūze ir aprīkota ar praktisku sietiņu. Sietiņš notur pat mazākās dzēriena sastāvdaļas. Kompaktais izmērs padara to piemērotu ceļojumiem, birojā, automašīnā vai skolā. Neaizņem daudz vietas - iederas pat nelielā mugursomā vai somiņā. termosa tilpums ir 500 ml. rozā krāsa materiāls: nerūsējošais tērauds displejs: LED temperatūras mērīšana: JĀ izmēri (garums / platums / augstums): 6,5 / 6,5 / 23cm svars: 0,27 kg

Termoss ar LED-displeju, balts

Termoss ar LED-displeju, balts Termoss ar LED-displeju, balts ( Auto aksesuāri Auto aksesuāri Auto )
12.99 EUR
Šī unikālā termokrūze ir ārkārtīgi praktisks risinājums, kas ļaus jums kontrolēt saturošā šķidruma temperatūru. Krūze var uzturēt šķidrumu siltu vai aukstu 12-24 stundas. Uz vāka ir LED displejs, kas parāda šķidruma temperatūru iekšpusē, un to var aktivizēt ar vienu pieskārienu. Termoss ir izgatavots no augstākās kvalitātes materiāliem, lai to varētu ērti un droši izmantot. Tam ir korpuss no nerūsējošā tērauda un divslāņu vakuuma struktūra. Tas neizdala nepatīkamu smaku un ir ļoti viegli tīrāms. Termokrūze ir aprīkota ar praktisku sietiņu. Sietiņš notur pat mazākās dzēriena sastāvdaļas. Kompaktais izmērs padara to piemērotu ceļojumiem, birojā, automašīnā vai skolā. Neaizņem daudz vietas - iederas pat nelielā mugursomā vai somiņā. termosa tilpums ir 500 ml. balts krāsa materiāls: nerūsējošais tērauds displejs: LED temperatūras mērīšana: JĀ izmēri (garums / platums / augstums): 6,5 / 6,5 / 23cm svars: 0,27 kg

Termoss ar LED-displeju, melns

Termoss ar LED-displeju, melns Termoss ar LED-displeju, melns ( Auto aksesuāri Auto aksesuāri Auto )
12.99 EUR
Šī unikālā termokrūze ir ārkārtīgi praktisks risinājums, kas ļaus jums kontrolēt saturošā šķidruma temperatūru. Krūze var uzturēt šķidrumu siltu vai aukstu 12-24 stundas. Uz vāka ir LED displejs, kas parāda šķidruma temperatūru iekšpusē, un to var aktivizēt ar vienu pieskārienu. Termoss ir izgatavots no augstākās kvalitātes materiāliem, lai to varētu ērti un droši izmantot. Tam ir korpuss no nerūsējošā tērauda un divslāņu vakuuma struktūra. Tas neizdala nepatīkamu smaku un ir ļoti viegli tīrāms. Termokrūze ir aprīkota ar praktisku sietiņu. Sietiņš notur pat mazākās dzēriena sastāvdaļas. Kompaktais izmērs padara to piemērotu ceļojumiem, birojā, automašīnā vai skolā. Neaizņem daudz vietas - iederas pat nelielā mugursomā vai somiņā. termosa tilpums ir 500 ml. melna krāsa materiāls: nerūsējošais tērauds displejs: LED temperatūras mērīšana: JĀ izmēri (garums / platums / augstums): 6,5 / 6,5 / 23cm svars: 0,27 kg

NOKIA NOKIA DC-6 8600 CAR CHARGER ORIGINAL (BULK)

NOKIA NOKIA DC-6 8600 CAR CHARGER ORIGINAL (BULK) NOKIA NOKIA DC-6 8600 CAR CHARGER ORIGINAL (BULK) ( Auto aksesuāri Auto aksesuāri Auto )
22.72 EUR
Nokia Car Charger DC-6 for Nokia 6500c, 7900 prism, 8600 Luna, 8800 arte.

UNIROSS UNIROSS charger X-Press 1000

UNIROSS UNIROSS charger X-Press 1000 UNIROSS UNIROSS charger X-Press 1000 ( Auto aksesuāri Auto aksesuāri Auto )
26.20 EUR
 Ātrs Ni-Mh un Ni-CD akumulātoru lādētājs; uzlādē Ni-MH, R6 akumulātorus ar ietilpību 2000 mAh, ātrāk par 2h; kompakst un ļoti viegls; ir aprīkots ar uzlādēs stāvokļā noteicēju; ideāli piemērots izbraucieniem.

Automobilinis siurblys

Automobilinis siurblys Automobilinis siurblys ( Auto aksesuāri Auto aksesuāri Auto )
27.99 EUR

EMOS P4502 EMOS Rechargeable lantern flashlight 30 LED (lukturis)

EMOS P4502 EMOS Rechargeable lantern flashlight 30 LED (lukturis) EMOS P4502 EMOS Rechargeable lantern flashlight 30 LED (lukturis) ( Auto aksesuāri Auto aksesuāri Auto )
72.36 EUR