Auto aksesuāri

Automašīnas sūcējs

Automašīnas sūcējs Automašīnas sūcējs ( Auto aksesuāri Auto aksesuāri Auto )
3.76 EUR
Rūpējieties par savu automašīnu! Šis kompaktais sūknis, kuru var pieslēgt tieši automašīnas savienotājam, ļaus ērti un bez papildu enerģijas avotiem ar vakuuma palīdzību, iztīrīt automašīnas salonu. Izbaudiet automašīnas tīrību. Komplektā ietilpst: Sūknis 12V (savienots ar 12 V spriegumu automašīnā, kabeļa garums 2,8 m); Uzgalis grūti sasniedzamām vietām; Izplešanās caurule; Jauda 48 W.

Virsbūves bukšu novēršanas līdzeklis "Pops a Dent"

Virsbūves bukšu novēršanas līdzeklis "Pops a Dent" Virsbūves bukšu novēršanas līdzeklis "Pops a Dent" ( Auto aksesuāri Auto aksesuāri Auto )
4.43 EUR
Komplektā ietilpst: Šie instrumenti - lielisks palīgs, remontējot mašīnu paša spēkiem. Jums vairs nevajadzēs tērēt ķaudzi naudas automašīnu servisam. Izmantojot šos lieliskos rīkus, jūs varat vienā mirklī noņemt dažādas automašīnas buktes. Komplekts ietilpst: Līmes pistole; Rokturis, garums - 24 cm; 3 kājas; Līmes caurule; Zīmulis.  Darbības princips ir ļoti vienkāršs: Ievietojiet līmi līmes pistolē; Ļaujiet līmei uzkarst. Kad līme uzkarst, uzklājiet to uz pēdas un pielīmējiet tās krokas centrā. UZMANĪBU! Neļaujiet līmei nožūt ilgāk par 8 minūtēm! Pievelciet balto rokturi pie kājas. Kad tas ir pietiekami cieši pievilkts, velciet to, un automašīnas bukte atleks reizē ar rokturi. Ja uz automašīnas ir palicis neliels daudzums līmes, noņemiet to ar zīmuli.

Rokas elektriskais šķidruma, degvielas pumpis AG135

Rokas elektriskais šķidruma, degvielas pumpis AG135 Rokas elektriskais šķidruma, degvielas pumpis AG135 ( Auto aksesuāri Auto aksesuāri Auto )
5.67 EUR
Jūs pļāvāt zāli un jums pietrūka benzīns, vai arī jums tā ir pārāk daudz, un jūs vēlaties to pārliet speciālā tilpnē? Tad jums patiešām noderēs rokas elektriskais šķidrumu/degvielas sūknis, ar kuru jūs varat viegli pārliet degvielu un citus šķidrumus, kur vien vēlaties. Ūdens, degvielas un citu šķidrumu elektriskais sūknis, kas ir ideāli piemērots šķidrumu pārsūknēšanai no automašīnām, traktoriem, laivām, katliem, karstām vannām, traukiem, tvertnēm no vienas tvertnes uz otru. Šis sūknis ir ārkārtīgi kompakts, viegls, tam nav nepieciešams ārējs enerģijas avots. Kā izmantot? Iemērciet vienu pusi (sūkņa šķidruma izplūdes caurules sānu) traukā un nospiediet pogu sūkņa augšpusē; Šļūtenes (caurules) galā ir rotors, kas iesūc šķidrumu, šķidrumi paceļas caur elastīgu šļūteni. Priekšrocības: Liela ietilpība: līdz 20 litriem 5 minūtēs; Izmēri: augstums 64 cm, šļūtenes garums 59 cm, caurules garums 35 cm (maksimālā caurules iegrime ir atzīmēta uz sūkņa); Barošanas avots: 2 baterijas R20 (nav iekļauts komplektā). Produkta krāsas var atšķirties no fotoattēlā redzamā attēla.

Automašīnas aizmugurējā sēdekļa pārklājs PetZoom Loungee ZW3

Automašīnas aizmugurējā sēdekļa pārklājs PetZoom Loungee ZW3 Automašīnas aizmugurējā sēdekļa pārklājs PetZoom Loungee ZW3 ( Auto aksesuāri Auto aksesuāri Auto )
5.67 EUR
Lieliski aizsargā automašīnas sēdekļus un iekšējo apdari - tie būs tīri, sausi, un vienmēr jauns Jūsu auto salons! Liels, ūdensizturīgs aizmugurējā sēdekļa pārklājs piemērots visām automašīnām. Funkcijas: Uzticami aizsargā polsterējumus - tie paliek tīri, sausi, tikpat kā jauni; Piemērots visām automašīnām;  Pilnībā izturīgs pret ūdeni un netīrumiem audums; Izmēri - 145 x 145 cm; Ūdensnecaurlaidīgs pārklājs dzīvniekiem: visiem lolojumdzīvniekiem un dzīvnieku mīļotājiem, kuriem patīk ceļot kopā ar saviem četrkājainajiem draugiem; Izturīgs pārklājs, kas aptvers visu aizmugurējo sēdekli: jūs aizsargāsiet automašīnas salonu no nepatīkamas smakas, mitruma, netīrumiem, sava četrkājainā drauga nagu skrāpējumiem, spalvām. Izturīgs materiāls, ērti izmēri un bez nepatīkamas smakas: viegli piestiprināms, viegli un ērti noņemams.

Automašīnas kamera

Automašīnas kamera Automašīnas kamera ( Auto aksesuāri Auto aksesuāri Auto )
9.24 EUR
Automašīnas  kamera Mašīnas atpakaļskata kamera Iebūvētā karkasā paneļos Piestiprināma pie automašīnas numurzīmes Kameras savienojums - kabeļi Specifikācija : Kameras iestatījumi: 45 grādu vertikāla regulēšana, 170 grādu skata leņķis Kameras aprīkojums: vadošās līnijas, 4 NIGHT VISION gaismas diodes, objektīvs izgatavots no Anti-FOG tehnoloģijas Izšķirtspēja: 648x488 Attēla sensors: 1/4 "" krāsu CMOS Darba temperatūra: -40 līdz + 70 ℃ Izmēri: 545 mm x 140 mm. Liels urbumu attālums: 480 mm Barošanas avots 8-15V "Ūdensizturīgs": IP68 "Enerģijas patēriņš": maks. 150 mA Barošanas kabeļa garums: 1m Monitora kabeļa garums: 6m Melna krāsa

Brieža ragi un deguns, auto apdare, gaiši brūns

Brieža ragi un deguns, auto apdare, gaiši brūns Brieža ragi un deguns, auto apdare, gaiši brūns ( Auto aksesuāri Auto aksesuāri Auto )
10.31 EUR
Ļoti jautrs un oriģināls Ziemassvētku auto komplekts. Ne tikai izrotājiet sevi Ziemassvētkos, izrotājiet ne tikai māju, bet arī neaizmirstiet savu automašīnu! Izrotāts ar šiem oriģinālajiem plīša ragiem un lielo sarkano degunu, Jūsu auto izskatīsies ļoti oriģināli, svinīgi un noteikti nepaliks nepamanīts! Iespējas: Komplektā ietilpst: Brieža plīša briežu ragi - 2 gab, deguns - 1 gab. Viegla uzstādīšana uz automašīnas: ar klipšiem.

Brieža ragi un deguns, auto apdare, tumši brūns

Brieža ragi un deguns, auto apdare, tumši brūns Brieža ragi un deguns, auto apdare, tumši brūns ( Auto aksesuāri Auto aksesuāri Auto )
10.31 EUR
Ļoti jautrs un oriģināls Ziemassvētku auto komplekts. Ne tikai izrotājiet sevi Ziemassvētkos, izrotājiet ne tikai māju, bet arī neaizmirstiet savu automašīnu! Izrotāts ar šiem oriģinālajiem plīša ragiem un lielo sarkano degunu, Jūsu auto izskatīsies ļoti oriģināli, svinīgi un noteikti nepaliks nepamanīts! Iespējas: Komplektā ietilpst: Brieža plīša briežu ragi - 2 gab, deguns - 1 gab. Viegla uzstādīšana uz automašīnas: ar klipšiem.

Termoss 500 ml, zaļš

Termoss 500 ml, zaļš Termoss 500 ml, zaļš ( Auto aksesuāri Auto aksesuāri Auto )
16.72 EUR
Šī termiskā krūze sastāv no divām daļām. Piemēram, augšpusē var pievienot svaigas ogas vai pārslas, bet apakšā putru, zupu vai jogurtu. Šī ir viena no būtiskākajām lietām cilvēkiem, kuri vēlas ņemt līdzi mājās gatavotu pārtiku uz darbu vai piknikā. Ja vēlaties uzsildīt ēdienu mikroviļņu krāsnī, jums nebūs nepieciešami nekādi papildu piederumi, jo šo termisko krūzi var ievietot mikroviļņu krāsnī vai pat saldētavā. Iespējas: Praktiska krūze - piemērota saldētavai, mikroviļņu krāsnī un trauku mazgājamā mašīnā .; Tilpums: 500ml; Izmēri: 10,7 x 10,7 x 15,1 cm; Svars: 268 g .; nesatur kaitīgas vielas (bez BPA); Materiāls: polipropilēns (PP) / TPE termoplastiskais elastomērs.

Automobilinis siurblys

Automobilinis siurblys Automobilinis siurblys ( Auto aksesuāri Auto aksesuāri Auto )
19.21 EUR