Rotaļlietas

Rotaļlieta Dinosaur 3D 806

Rotaļlieta Dinosaur 3D 806 Rotaļlieta Dinosaur 3D 806 ( Rotaļlietas Bērniem )
3.19 EUR
Šis komplekts - lielisks līdzeklis dinozauru formēšanai un krāsošanai! Komplektu sastāda: 6 gab. 3D dinozauri. Krāsas un otiņa. Tā ir lieliska nodarbe mājās un dabā!

Rasējamais dēlis ar krītu

Rasējamais dēlis ar krītu Rasējamais dēlis ar krītu ( Rotaļlietas Bērniem )
4.99 EUR
Rasējamais dēlis ar krītu. Lieliska un ļoti praktiska zīmēšanas tāfele jaunajiem māksliniekiem. Tā ir viegla, lai to pielīmētu uz sienām, durvīm vai mēbelēm. Ļauj bērniem izpausties radošumam bez ierobežojumiem! Izmēri: 45 x 200 cm.

Koka tetris 40 el. 5787

Koka tetris 40 el. 5787 Koka tetris 40 el. 5787 ( Rotaļlietas Bērniem )
5.29 EUR
Koka tetris ir jautra galda spēle, kuru spēlējot varat atslēgties no visām tehnoloģijām un atpūsties. Attīsta bērnu domāšanu, krāsu atpazīšanu un motoriku. Šī krāsainā spēle ir lieliska dāvana mazajiem Ziemassvētkos vai dzimšanas dienā. Komplekts sastāv no 40 priekšmetiem. Spēles priekšrocības: Rotaļlieta uzlabo bērna prasmes; Attīsta smalko motoriku; Krāsu izzināšana; Kustību koordinēšana; Attīsta veiklību; Māca koncentrēties.

3 in 1 solar kit – robots konstruktors B8A

3 in 1 solar kit – robots konstruktors B8A 3 in 1 solar kit – robots konstruktors B8A ( Rotaļlietas Bērniem )
5.74 EUR
Solar Constructor ir rotaļlieta, kas piemērota gan zēniem, gan meitenēm. Šī rotaļlieta palīdz izprast saules enerģijas principus un priekšrocības. Ar saules enerģiju darbināmu rotaļlietu ir viegli uzbūvēt, un tai nav nepieciešami skrūvgrieži vai citi instrumenti. Attīsta bērnu iztēli un radošumu. Ar šo konstruktoru jūs varat izveidot 3 dažādus modeļus: Robotu, Skorpionu un Tanku. Vājā apgaismojumā rotaļlieta var nedarboties pareizi. Vislabāk lietošanai saulainās dienās. Šī rotaļlieta mācīs bērnus par citiem enerģijas avotiem. Vispirms ir jāsamontē saules modulis un motors. Pēc tam savienojiet atlikušos elementus, kurus var pārveidot dažādās formās. Saules gaisma ir vislabāk piemērota ierīces darbināšanai, un jūs varat izmantot arī elektrisko gaismu. Īpašības: Ieteicamais vecums no 10 gadiem.

Spēle bērniem "Saliec viņus" HWA1288596

Spēle bērniem "Saliec viņus" HWA1288596 Spēle bērniem "Saliec viņus" HWA1288596 ( Rotaļlietas Bērniem )
5.99 EUR
Jautra ģimenes spēle, lai uzzinātu par skaitļiem, krāsām un līdzsvaru! Spēles mērķis ir pirmajam. kurš izvieto trīs figūras pēc kārtas. Uz staba uzliekās četru gredzenu dēlis. Spēlētājiem laika gaitā pa vienai no savām figūrām jānovieto uz gredzena. Kad visi spēlētāji uz virsmas izkārtojuši visas savas figūras, spēli uzvar spēlētājs, kuram ir visvairāk 3 figūru rindiņas. Jautra spēle visai ģimenei, kas noteikti palīdzēs izklaidēties kopā aukstajos rudens vai ziemas vakaros.

Spēle "Krokodila zobārsts"

Spēle "Krokodila zobārsts" Spēle "Krokodila zobārsts" ( Rotaļlietas Bērniem )
5.99 EUR
Spēle tikai drosmīgākajiem! Kļūsti par krokodila zobārstu un esi vienīgais, kurš var droši izārstēt krokodilu. Spēle sākas tā, ka krokodilam sāp zobs, tāpēc ir jāatver viņa muti un jānospiež viens zobs. Saspiežot sāpīgu zobu, krokodilam aizvērsies mute. Kļūsti par krokodila zobārstu, kuram viņš neaizvēra muti. Ļaujiet saviem bērniem spēlēt šo riskanto spēli vai pievienojieties, lai spēlētu kopā. Tā ir pilnīgi nekaitīga, bet adrenalīnu bagātinoša spēle. Īpašības: spēle 1 vai vairāk cilvēkiem izmēri: 16 x 8 x 8 cm Ieteicams bērniem no 4 gadu vecuma. Ieteicams bērniem no 4 gadu vecuma.

Koka domino ar jaukām ilustrācijām

Koka domino ar jaukām ilustrācijām Koka domino ar jaukām ilustrācijām ( Rotaļlietas Bērniem )
6.59 EUR
28gab. Koka domino Izgatavots no koka ar jaukām ilustrācijām. Pabeidziet mīklu, izmantojiet to kā domino flīzes, lai izveidotu rakstus - neatkarīgi no tā, kā jūsu bērns ar to spēlē, tā attīsta viņu kognitīvās prasmes, motoriku, novērošanas un prakses iemaņas. Pieejams rotaļlietu, džungļu un dārzeņu dizainā.

Konstruktors B8

Konstruktors B8 Konstruktors B8 ( Rotaļlietas Bērniem )
6.74 EUR
6 in 1 konstruktors ar saules bateriju ir novatoriska rotaļlieta jūsu bērniem. Vējdzirnavas, 2 veidu lidmašīnas, laiviņa, automašīna, robots un dzīvnieciņš piesaistīs jūsu bērnu uzmanību un ļaus viņiem iepazīt videi draudzīgas tehnoloģijas, jo ​​rotaļlietās ir saules baterijas, ar kurām tās tiek uzlādētas saules gaismā. Aizmirstiet par parasti uzlādētām elektriskām rotaļlietām un parādiet bērniem saules enerģijas priekšrocības. Galu galā runa nav tikai par bērnu iepazīstināšanu ar lieliskām un augstas kvalitātes rotaļlietām, bet arī ar informācijas sniegšanu par atjaunojamās enerģijas nozīmi un dabas saglabāšanu. Šie konstruktori palīdzēs attīstīt bērna motoriskās prasmes, iztēli, radošumu un ar spēles palīdzību iepazīt apkārtējo pasauli. Šīs rotaļlietas ir ne tikai videi draudzīgas, bet arī jūsu bērniem. Konstruktors sastāv no 32 detaļām:  no tām ir uzbūvētas 6 dažādas ar saules enerģiju darbināmas rotaļlietas - kustīgi mini roboti: vējdzirnavas, 2 veidu lidmašīnas, laiva, automašīna, dzīvnieciņs.

Elektroniskās spēles "Tetris" kabatas versija, zaļa T20106

Elektroniskās spēles "Tetris" kabatas versija, zaļa T20106 Elektroniskās spēles "Tetris" kabatas versija, zaļa T20106 ( Rotaļlietas Bērniem )
6.93 EUR
Ja jūs esat dzimis 90. gados, tad Tetris spēlei vajadzētu paaugstināt jūsu nostalģiju. Galu galā, cik lielu prieku šī rotaļlieta sagādāja, bija iespējams spēlēt stundām ilgi, un tā nemaz neapnika. Rotaļlieta ir viegla un to var nēsāt līdzi jebkur. Lieliski piemērota kā dāvana vecam draugam vai jautra nodarbe jaunās paaudzes bērnam. Īpašības: Zaļa krāsa Rotaļlietas izmērs ir 14 x 6,5 x 1,5 cm Rotaļlieta ir iepakota krāsainā iepakojumā, kas ir ideāli piemērots dāvanai. iepakojuma izmērs: 18 x 7 x 2 cm Svars: 0,080 kg baterijas: 2 x AAA (nav iekļautas komplektā)

Elektroniskās spēles "Tetris" kabatas versija, zila T20105

Elektroniskās spēles "Tetris" kabatas versija, zila T20105 Elektroniskās spēles "Tetris" kabatas versija, zila T20105 ( Rotaļlietas Bērniem )
6.93 EUR
Ja jūs esat dzimis 90. gados, tad Tetris spēlei vajadzētu paaugstināt jūsu nostalģiju. Galu galā, cik lielu prieku šī rotaļlieta sagādāja, bija iespējams spēlēt stundām ilgi, un tā nemaz neapnika. Rotaļlieta ir viegla un to var nēsāt līdzi jebkur. Lieliski piemērota kā dāvana vecam draugam vai jautra nodarbe jaunās paaudzes bērnam. Īpašības: Zila krāsa Rotaļlietas izmērs ir 14 x 6,5 x 1,5 cm Rotaļlieta ir iepakota krāsainā iepakojumā, kas ir ideāli piemērots dāvanai. iepakojuma izmērs: 18 x 7 x 2 cm Svars: 0,080 kg baterijas: 2 x AAA (nav iekļautas komplektā)

Spēle bērniem "Trakie pērtiķi"

Spēle bērniem "Trakie pērtiķi" Spēle bērniem "Trakie pērtiķi" ( Rotaļlietas Bērniem )
7.99 EUR
Laimīgi pērtiķi lec uz kokiem un kāpj palmās, bet viena nevērīga kustība un mazais pērtiķis var nokrist no koka. Novietojiet palmas stumbru uz pamatnes un uz tā novietojiet koka vainagu. Ļaujiet katram spēlētājam izvēlēties sava pērtiķa krāsu. Spēlētāji izkārj tik daudz pērtiķu, cik viņi izvelk gājiena laikā. Īpašības: Krāsa: daudzkrāsaina Materiāls: plastmasa Uzdevums: attīstīt motoriku un interesi Produkta izmērs: 22 * ​​16 * 30cm

Konstruktors Solar Robot - 4in1 robots B8F

Konstruktors Solar Robot - 4in1 robots B8F Konstruktors Solar Robot - 4in1 robots B8F ( Rotaļlietas Bērniem )
8.47 EUR
4-in-1 konstruktors ar saules paneli modina bērnu radošumu un zinātkāri. Lieliska rotaļlieta visai ģimenei, attīsta bērna motoriku un iepazīstina ar citiem enerģijas avotiem. Daudz rotaļlietu vienā spēlē, lieliska dāvana minimālistiem. Modeļi, kurus var izveidot: dinozaurs robots kukainis urbjmašīna Komplektā ietilpst: montējamās detaļas oriģināls iepakojums Rotaļlieta, kas piemērota bērniem, kas vecāki par 8 gadiem.

6 in 1 solar kit – robots konstruktors B8B

6 in 1 solar kit – robots konstruktors B8B 6 in 1 solar kit – robots konstruktors B8B ( Rotaļlietas Bērniem )
8.47 EUR
Ziņkārīgam, aktīvam bērnam un gādīgiem vecākiem, kuri vēlas palīdzēt savam bērnam iepazīt pasauli, veicināt viņa radošumu un motoriku. Šī izglītojošā rotaļlieta ļaus jūsu mazajam mācīties rotaļājoties: kopā varēsiet vērot, kā vējdzirnavas rotē, kustās lidmašīnas propelleri, mājas vannas istabā peld kā laiva, kucēns pārvietojas, automašīna ripo - 6 dažādas rotaļlietas vienā. Īpašības: Izglītojoša rotaļlieta, kas pakļauta gaismai: jo intensīvāka gaisma, jo lielāka spēks ir jūsu rotaļlietai - lidmašīna, kucēns, automašīna, vējdzirnavas, laiva, rotējoša lidmašīna! Saules baterijas kalpo līdz 5 gadiem bez akumulatoriem un lādētājiem - mācību rotaļlieta darbojas ar saules bateriju

Rotaļu rācija

Rotaļu rācija Rotaļu rācija ( Rotaļlietas Bērniem )
8.99 EUR
Tagad jūsu bērni varēs doties slepenā misijā kopā ar šīm apbrīnojamajām rācijām. Rācijas stils ir ērti turams rokā, pielāgots, lai mazās rokas justos ērti. Šī būs lieliska dāvana jūsu bērnam. Īpašības: Diapazons: 100 m; Viegli lietojams: nospiediet pogu un runājiet; Ievelkama antena, 20 cm; Iespēja piestiprināt pie jostas; Nepieciešamās baterijas: 3xAA 1,5 V, nav iekļautas; Izmērs: ~ 19x7x4 cm;

Kinētiskās smilktis un formiņas "dinozauri"

Kinētiskās smilktis un formiņas "dinozauri" Kinētiskās smilktis un formiņas "dinozauri" ( Rotaļlietas Bērniem )
9.42 EUR
Dabiskās kinētiskās smiltis ir lielisks zinātnieku atklājums: tās nelīp pie rokām, nedrūp, lēnām krīt, viegli maina formu. Slapjas, bet neizžūstošas, nemaina tā sīpašības un netraipa rokas, piemērots lietošanai iekštelpās. Komplektā ietilpst arī dinozauru veidnes un dinozauru fosilijas, tāpēc jūsu bērni varēs iztēloties sevi kā īstus arheologus. Īpašības: līdz 1,5 kg kinētisko smilšu 4 krāsainas lielu dinozauru formas 10 krāsainas mazākas formas modeļa reljefa veltnis ar 2 maināmām bungām 2 x dinozauru fosilija sastellēšanai liela kivete 47 x 34 cm dziļa: apm. 7 cm

Rotaļu sacīkšu trase ar spīdošu automašīnu (220 det.)

Rotaļu sacīkšu trase ar spīdošu automašīnu (220 det.) Rotaļu sacīkšu trase ar spīdošu automašīnu (220 det.) ( Rotaļlietas Bērniem )
9.49 EUR
Vai vēlaties attīstīt savu bērnu radošumu un motoriku? Tad ļaujiet viņam konstruēt savu trasi! Bērns to varēs konstruēt dažādos modeļos, izveidot līkumus, pagriezienus. Spēlēt var ne tikai mājās, bet visur, kur atļauj iztēle. Šī spēle prasīs jūsu bērniem vairākas stundas, tikmēr jūs varēsiet mierīgi sazināties ar draugiem. Tā ir lieliska izklaide ballītēm un bērnu dzimšanas dienās. Spīdoša automašīna mazajiem rezgaļiem sagādās daudz prieka. Īpašības: Piemērots bērniem no 3 gadu vecuma; Komplektā ietilpst arī 2 sacīkšu automašīnas; Sacīkšu automašīna darbojas, izmantojot 1 vienību. AA baterija (nav iekļauta komplektā); Trasi tumsā apgaismo automašīna; Ietītais celiņš aizņem ļoti maz vietas, un tāpēc to var uzglabāt zem gultas, dīvāna vai rotaļlietu kastes; Lieliska izklaide ballītēs; Ļoti jautra un iekļaujoša spēle.