Rotaļlietas

Elektroniskās spēles "Tetris" kabatas versija, zila

Elektroniskās spēles "Tetris" kabatas versija, zila Elektroniskās spēles "Tetris" kabatas versija, zila ( Rotaļlietas Bērniem )
2.46 EUR
Ja jūs esat dzimis 90. gados, tad Tetris spēlei vajadzētu paaugstināt jūsu nostalģiju. Galu galā, cik lielu prieku šī rotaļlieta sagādāja, bija iespējams spēlēt stundām ilgi, un tā nemaz neapnika. Rotaļlieta ir viegla un to var nēsāt līdzi jebkur. Lieliski piemērota kā dāvana vecam draugam vai jautra nodarbe jaunās paaudzes bērnam. Īpašības: Zila krāsa Rotaļlietas izmērs ir 14 x 6,5 x 1,5 cm Rotaļlieta ir iepakota krāsainā iepakojumā, kas ir ideāli piemērots dāvanai. iepakojuma izmērs: 18 x 7 x 2 cm Svars: 0,080 kg baterijas: 2 x AAA (nav iekļautas komplektā)

Elektroniskās spēles "Tetris" kabatas versija, zaļa

Elektroniskās spēles "Tetris" kabatas versija, zaļa Elektroniskās spēles "Tetris" kabatas versija, zaļa ( Rotaļlietas Bērniem )
2.46 EUR
Ja jūs esat dzimis 90. gados, tad Tetris spēlei vajadzētu paaugstināt jūsu nostalģiju. Galu galā, cik lielu prieku šī rotaļlieta sagādāja, bija iespējams spēlēt stundām ilgi, un tā nemaz neapnika. Rotaļlieta ir viegla un to var nēsāt līdzi jebkur. Lieliski piemērota kā dāvana vecam draugam vai jautra nodarbe jaunās paaudzes bērnam. Īpašības: Zaļa krāsa Rotaļlietas izmērs ir 14 x 6,5 x 1,5 cm Rotaļlieta ir iepakota krāsainā iepakojumā, kas ir ideāli piemērots dāvanai. iepakojuma izmērs: 18 x 7 x 2 cm Svars: 0,080 kg baterijas: 2 x AAA (nav iekļautas komplektā)

Rasējamais dēlis ar krītu

Rasējamais dēlis ar krītu Rasējamais dēlis ar krītu ( Rotaļlietas Bērniem )
2.81 EUR
Rasējamais dēlis ar krītu. Lieliska un ļoti praktiska zīmēšanas tāfele jaunajiem māksliniekiem. Tā ir viegla, lai to pielīmētu uz sienām, durvīm vai mēbelēm. Ļauj bērniem izpausties radošumam bez ierobežojumiem! Izmēri: 45 x 200 cm.

Koka domino ar jaukām ilustrācijām

Koka domino ar jaukām ilustrācijām Koka domino ar jaukām ilustrācijām ( Rotaļlietas Bērniem )
2.98 EUR
28gab. Koka domino Izgatavots no koka ar jaukām ilustrācijām. Pabeidziet mīklu, izmantojiet to kā domino flīzes, lai izveidotu rakstus - neatkarīgi no tā, kā jūsu bērns ar to spēlē, tā attīsta viņu kognitīvās prasmes, motoriku, novērošanas un prakses iemaņas. Pieejams rotaļlietu, džungļu un dārzeņu dizainā.

Pretstresa aproce - gumijas, krāsaina

Pretstresa aproce - gumijas, krāsaina Pretstresa aproce - gumijas, krāsaina ( Rotaļlietas Bērniem )
3.19 EUR
Rotaļlieta bez stresa "Fidget Twist" palīdzēs aizmirst par stresu. Rokassprādze ir elastīga un ērta pieskarties. Jūs varat to saliekt dažādos veidos. Lieliska stimulējoša rotaļlieta, kas attīsta smadzenes un pirkstu veiklību. rotaļlieta būs lieliska ideja dāvanai ikvienam. Pieejams 4 krāsu variantos: rozā, zila, dzeltena, zaļa. Krāsas tiek nosūtītas nejauši. Iespējas: Izmēri: 3,5 x 5,5 cm Vecums: 3+

Lipīgās bumbiņas (4 komplektā)

Lipīgās bumbiņas (4 komplektā) Lipīgās bumbiņas (4 komplektā) ( Rotaļlietas Bērniem )
3.25 EUR
Lipīgās bumbiņas ir rotaļlieta, kas var mazināt stresu un trauksmi. Bumbiņas ir pilnīgi drošas un netoksiskas, tāpēc tās ir piemērotas visu vecumu bērniem. Turklāt, pateicoties īpaši mīkstajai struktūrai, tās ir lieliski piemērotas kā pretstresa bumbiņas. Bumbiņas var saglabāt tīras bez problēmām – vienkārši noskalojiet zem tekoša ūdens. Šī lipīgā rotaļlieta var absorbēt gaismu, neatkarīgi no tā, vai tā ir saules gaisma, lampas gaisma vai lukturīša gaisma. Uzkrājot pietiekami daudz gaismas, tumsā izstaro skaistu gaismu. Metiet bumbiņas pa vienai griestos. Tie pielīps, bet pēc kāda laika atdalīsies, tāpēc jāskatās un jāķer. Kad tas ir noķerts, iemet to atpakaļ griestos. Bumbiņas var atdalīties viena pēc otras, tādējādi uzlabosi savu reakciju, pacietību un ātrumu. Iespējas: Komplektā ietilpst: 4 spriegumu mazinošas bumbiņas Izmērs: apmēram 4,5 cm Materiāls: TPR gumija Vecums: 3+ Bumbiņas krāsa: caurspīdīga, zila, zaļa

Spēle "Krokodila zobārsts"

Spēle "Krokodila zobārsts" Spēle "Krokodila zobārsts" ( Rotaļlietas Bērniem )
3.38 EUR
Spēle tikai drosmīgākajiem! Kļūsti par krokodila zobārstu un esi vienīgais, kurš var droši izārstēt krokodilu. Spēle sākas tā, ka krokodilam sāp zobs, tāpēc ir jāatver viņa muti un jānospiež viens zobs. Saspiežot sāpīgu zobu, krokodilam aizvērsies mute. Kļūsti par krokodila zobārstu, kuram viņš neaizvēra muti. Ļaujiet saviem bērniem spēlēt šo riskanto spēli vai pievienojieties, lai spēlētu kopā. Tā ir pilnīgi nekaitīga, bet adrenalīnu bagātinoša spēle. Īpašības: spēle 1 vai vairāk cilvēkiem izmēri: 16 x 8 x 8 cm Ieteicams bērniem no 4 gadu vecuma. Ieteicams bērniem no 4 gadu vecuma.

"Magic Rainbow Ball" rotaļlieta bērniem

"Magic Rainbow Ball" rotaļlieta bērniem "Magic Rainbow Ball" rotaļlieta bērniem ( Rotaļlietas Bērniem )
3.47 EUR
Varavīksnes bumba ir lieliska un aizraujoša galvu nodarbinoša rotaļlieta. Šī rotaļlieta var palīdzēt uzlabot bērnu domāšanu un motoriku. Bumba ir izgatavota no plastmasas, burvju bumba nav toksiska un viegla. Tas ir lieliski piemērots bērniem no 3 gadu vecuma un pieaugušajiem. Bumbai ir 12 bedrītes un 11 mazas bumbiņas. Bumbas var pārvietot, izmantojot tukšo caurumu, kas ļauj mēģināt atminēt mīklu. Pārvietojiet visas bumbiņas atpakaļ savās vietās lai atrisinātu šo mīklu. Tas ir lielisks stresa mazinātājs, bumba sākumā var šķist vienkārša, taču šī jautrā spēle bērniem prasīs daudz laika. Iepakots skaistā dāvanu kastē. Lieliska dāvanas ideja jūsu bērniem. Jūsu mazie varēs baudīt vairākas stundas prieka. Īpašības: Šī bumba ir izgatavota no labas kvalitātes, netoksiska un viegla plastmasas materiāla ilgākai lietošanai. Rotaļlieta ir sfēriska, tās iekšpusē ir 12 caurumi un 11 krāsainas bumbiņas, kuras jūs varat pagriezt, lai bumbiņas pārvietotu no vienas bedres uz otru. Noderīgi bērnu loģiskās domāšanas prasmju, roku un smadzeņu koordinācijas prasmju un krāsu jutīguma attīstīšanai; nevainojama bumbas mīkla, kas piemērota ceļojumiem.

Tetris stūre - zila

Tetris stūre - zila Tetris stūre - zila ( Rotaļlietas Bērniem )
3.64 EUR
Piedāvājam visiem elektronisko spēļu cienītājiem iegādāties pasaulē populārāko 90. gadu spēļu tetris! Spēle attīsta reakciju, loģisko domāšanu un sniedz daudz pozitīvu emociju. Lieliski piemērots izklaidei ceļojuma laikā, pārtraukumos. Izgaismo savu ikdienu un bērnu ikdienu! Brīnišķīga dāvana draugiem, kuri ar nostalģiju vēlas atcerēties bērnību. Iespējas: Nepieciešamas 2 x AA baterijas (nav iekļautas); Vecums: 5+; Materiāls: plastmasa.

Tetris stūre - dzeltena

Tetris stūre - dzeltena Tetris stūre - dzeltena ( Rotaļlietas Bērniem )
3.64 EUR
Piedāvājam visiem elektronisko spēļu cienītājiem iegādāties pasaulē populārāko 90. gadu spēļu tetris! Spēle attīsta reakciju, loģisko domāšanu un sniedz daudz pozitīvu emociju. Lieliski piemērots izklaidei ceļojuma laikā, pārtraukumos. Izgaismo savu ikdienu un bērnu ikdienu! Brīnišķīga dāvana draugiem, kuri ar nostalģiju vēlas atcerēties bērnību. Iespējas: Nepieciešamas 2 x AA baterijas (nav iekļautas); Vecums: 5+; Materiāls: plastmasa.

Koka komplekts aprēķiniem

Koka komplekts aprēķiniem Koka komplekts aprēķiniem ( Rotaļlietas Bērniem )
3.67 EUR
Vai jūsu bērns sāk skolas gaitas? Vai jūs vienkārši vēlaties iemācīt savam bērnam skaitīt? Tad šis nūju komplekts būs lieliska rotaļlieta, kas palīdzēs sasniegt izvirzītos mērķus. Koka nūjas un klucīši ievietoti ērtā kastītē, tāpēc aprēķinu instrumenti netiks izmesti. Dažādas nūju krāsas palīdzēs izpildīt un atzīmēt dažādus matemātikas uzdevumus. Iespējas: kastītē ir 13 katras krāsas kociņi; četras krāsas.

Atgriezenisks emociju astoņkājis, rozā/violeta

Atgriezenisks emociju astoņkājis, rozā/violeta Atgriezenisks emociju astoņkājis, rozā/violeta ( Rotaļlietas Bērniem )
3.76 EUR
Jauks un mīksts plīša astoņkājis maina savas emocijas. Rotaļlieta ir viegli pagriežama no ārpuses uz iekšpusi, mainot tās emocijas un krāsu. Augstas kvalitātes rotaļlieta izturēs plašu bērnu spēļu klāstu un netiks sabojāta. Visas detaļas ir izturīgas un drošas, tāpēc spēlējoties bērns netiks apdraudēts. Liela nozīme ir mīkstajām rotaļlietām maziem bērniem. Viņi kļūst par labākajiem draugiem, atbalstot kompāniju, spēlējot lomu spēles. Lai arī viņi nerunā, bērni labprāt stāsta viņam savus stāstus, tādā veidā iemācoties sazināties. Mīkstās rotaļlietas maziem bērniem dod drošības sajūtu, atrodoties vienmēr blakus. Bērns var apskaut rotaļlietu un pat pastāstīt par savu bērnišķīgo nelaimi – tas viņam sniegs atvieglojumu un pārliecību. Priekšrocības: 1. Rotaļlietas tiek ražotas, izmantojot mūsdienīgus videi drošus materiālus un komponentus ar higiēnas sertifikātiem. 2. Augstas kvalitātes šūšana: tai ir izturīgas veidgabala detaļas, kas stingri piestiprināti pie auduma pamatnes un bez izvirzītiem diegiem. 3. Tas ir droši: nav asu stūru, cietu malu vai stipru un mazu detaļu, kas varētu ievainot. 4. Mierīgas, izplūdušas krāsas, kas nenogurdina acis. Iespējas: augstums: 10 cm, diametrs: 20 cm plīša astoņkājis bērniem vecākiem par 2 gadiem rotaļlietu nedrīkst mazgāt veļas mašīnā vai žāvēt veļas žāvētājā mīksta rotaļlieta nav toksiska un droša maziem bērniem

Magnētu ražošanas komplekts - rakstāmmašīnas

Magnētu ražošanas komplekts - rakstāmmašīnas Magnētu ražošanas komplekts - rakstāmmašīnas ( Rotaļlietas Bērniem )
3.97 EUR
Vai jūsu bērns vēlas būt lielisks sacīkšu braucējs? Šīs darbnīcas ļaus viņam izveidot savu unikālo sacīkšu auto, kas vienlaikus būs arī ledusskapja magnēts. Mazo mašīnu formēšana un krāsošana stimulē bērnu radošumu un iztēli un attīsta smalkās motorikas. Tiek nodrošināti visi nepieciešamie materiāli. Var izveidot 6 dažādus rakstāmmašīnu dizainus. Vecums: 5+ Komplektā ietilpst: Soma ar ģipsi (160 g); Ģipša maisīšanas trauks; Lāpstiņa; 6 krāsu krāsa; Ota; Magnētiskā lente; Veidnes; Instrukcija.

Atgriezenisks emociju astoņkājis, zila/violeta

Atgriezenisks emociju astoņkājis, zila/violeta Atgriezenisks emociju astoņkājis, zila/violeta ( Rotaļlietas Bērniem )
4.17 EUR
Jauks un mīksts plīša astoņkājis maina savas emocijas. Rotaļlieta ir viegli pagriežama no ārpuses uz iekšpusi, mainot tās emocijas un krāsu. Augstas kvalitātes rotaļlieta izturēs plašu bērnu spēļu klāstu un netiks sabojāta. Visas detaļas ir izturīgas un drošas, tāpēc spēlējoties bērns netiks apdraudēts. Liela nozīme ir mīkstajām rotaļlietām maziem bērniem. Viņi kļūst par labākajiem draugiem, atbalstot kompāniju, spēlējot lomu spēles. Lai arī viņi nerunā, bērni labprāt stāsta viņam savus stāstus, tādā veidā iemācoties sazināties. Mīkstās rotaļlietas maziem bērniem dod drošības sajūtu, atrodoties vienmēr blakus. Bērns var apskaut rotaļlietu un pat pastāstīt par savu bērnišķīgo nelaimi – tas viņam sniegs atvieglojumu un pārliecību. Priekšrocības: 1. Rotaļlietas tiek ražotas, izmantojot mūsdienīgus videi drošus materiālus un komponentus ar higiēnas sertifikātiem. 2. Augstas kvalitātes šūšana: tai ir izturīgas veidgabala detaļas, kas stingri piestiprināti pie auduma pamatnes un bez izvirzītiem diegiem. 3. Tas ir droši: nav asu stūru, cietu malu vai stipru un mazu detaļu, kas varētu ievainot. 4. Mierīgas, izplūdušas krāsas, kas nenogurdina acis. Iespējas: augstums: 10 cm, diametrs: 20 cm plīša astoņkājis bērniem vecākiem par 2 gadiem rotaļlietu nedrīkst mazgāt veļas mašīnā vai žāvēt veļas žāvētājā mīksta rotaļlieta nav toksiska un droša maziem bērniem

Atgriezenisks emociju astoņkājis, melns/pelēks

Atgriezenisks emociju astoņkājis, melns/pelēks Atgriezenisks emociju astoņkājis, melns/pelēks ( Rotaļlietas Bērniem )
4.17 EUR
Jauks un mīksts plīša astoņkājis maina savas emocijas. Rotaļlieta ir viegli pagriežama no ārpuses uz iekšpusi, mainot tās emocijas un krāsu. Augstas kvalitātes rotaļlieta izturēs plašu bērnu spēļu klāstu un netiks sabojāta. Visas detaļas ir izturīgas un drošas, tāpēc spēlējoties bērns netiks apdraudēts. Liela nozīme ir mīkstajām rotaļlietām maziem bērniem. Viņi kļūst par labākajiem draugiem, atbalstot kompāniju, spēlējot lomu spēles. Lai arī viņi nerunā, bērni labprāt stāsta viņam savus stāstus, tādā veidā iemācoties sazināties. Mīkstās rotaļlietas maziem bērniem dod drošības sajūtu, atrodoties vienmēr blakus. Bērns var apskaut rotaļlietu un pat pastāstīt par savu bērnišķīgo nelaimi – tas viņam sniegs atvieglojumu un pārliecību. Priekšrocības: 1. Rotaļlietas tiek ražotas, izmantojot mūsdienīgus videi drošus materiālus un komponentus ar higiēnas sertifikātiem. 2. Augstas kvalitātes šūšana: tai ir izturīgas veidgabala detaļas, kas stingri piestiprināti pie auduma pamatnes un bez izvirzītiem diegiem. 3. Tas ir droši: nav asu stūru, cietu malu vai stipru un mazu detaļu, kas varētu ievainot. 4. Mierīgas, izplūdušas krāsas, kas nenogurdina acis. Iespējas: augstums: 10 cm, diametrs: 20 cm plīša astoņkājis bērniem vecākiem par 2 gadiem rotaļlietu nedrīkst mazgāt veļas mašīnā vai žāvēt veļas žāvētājā mīksta rotaļlieta nav toksiska un droša maziem bērniem

Atgriezenisks emociju astoņkājis, melns/gaiši dzeltens

Atgriezenisks emociju astoņkājis, melns/gaiši dzeltens Atgriezenisks emociju astoņkājis, melns/gaiši dzeltens ( Rotaļlietas Bērniem )
4.17 EUR
Jauks un mīksts plīša astoņkājis maina savas emocijas. Rotaļlieta ir viegli pagriežama no ārpuses uz iekšpusi, mainot tās emocijas un krāsu. Augstas kvalitātes rotaļlieta izturēs plašu bērnu spēļu klāstu un netiks sabojāta. Visas detaļas ir izturīgas un drošas, tāpēc spēlējoties bērns netiks apdraudēts. Liela nozīme ir mīkstajām rotaļlietām maziem bērniem. Viņi kļūst par labākajiem draugiem, atbalstot kompāniju, spēlējot lomu spēles. Lai arī viņi nerunā, bērni labprāt stāsta viņam savus stāstus, tādā veidā iemācoties sazināties. Mīkstās rotaļlietas maziem bērniem dod drošības sajūtu, atrodoties vienmēr blakus. Bērns var apskaut rotaļlietu un pat pastāstīt par savu bērnišķīgo nelaimi – tas viņam sniegs atvieglojumu un pārliecību. Priekšrocības: 1. Rotaļlietas tiek ražotas, izmantojot mūsdienīgus videi drošus materiālus un komponentus ar higiēnas sertifikātiem. 2. Augstas kvalitātes šūšana: tai ir izturīgas veidgabala detaļas, kas stingri piestiprināti pie auduma pamatnes un bez izvirzītiem diegiem. 3. Tas ir droši: nav asu stūru, cietu malu vai stipru un mazu detaļu, kas varētu ievainot. 4. Mierīgas, izplūdušas krāsas, kas nenogurdina acis. Iespējas: augstums: 10 cm, diametrs: 20 cm plīša astoņkājis bērniem vecākiem par 2 gadiem rotaļlietu nedrīkst mazgāt veļas mašīnā vai žāvēt veļas žāvētājā mīksta rotaļlieta nav toksiska un droša maziem bērniem