Jumta materiāli

Bitumena šindeļi

Bitumena šindeļi
Bitumena šindeļi
Bitumena šindeļi
Bitumena šindeļi
Apskatīt produkti

Krāsa - rūsas sarkana. Sastāvs: speciāli oksidēts bitums, stikla šķiedra 120 g/kv.m, daļēji pašlīmējoša aizmugurēja virsma, PET plēve plāksnes aizmugurējā pusē. CE sertifikāts, kvalitātes standarts EN 544. Cena par kvadratmētru. Platums 1000 mm Augstums 333 mm Seguma svars 9.05 kg/kv.m Platība iepakojumā 3,15 kv.m Plāksnes daudzums iepakojumā 22 gab Iepakojuma svars 28,5 kg ISOLA bitumena šindeļi - BUV.LV Krāsa: rūsas-sarkana. Sastāvs: speciāli oksidēts bitums, stikla šķiedra 120 g/kv.m, daļēji pašlīmējoša aizmugurēja virsma, PET plēve plāksnes aizmugurējā pusē. CE sertifikāts, kvalitātes standarts EN 544. Cena par kvadratmētru. Platums 1000 mm Augstums 341/306 mm Seguma svars 10 kg/ kv.m Platība iepakojumā 2,82 kv.m Plāksnes daudzums iepakojumā 22 gab Iepakojuma svars 28,3 kg ISOLA bitumena šindeļi - BUV.LV

Metāla jumtu segumi

Metāla jumtu segumi
Metāla jumtu segumi
Metāla jumtu segumi
Metāla jumtu segumi
Apskatīt produkti

RR krāsu katalogs , glancēta virsma . 20 gadu garantija. Izejmateriāls Pur Sedzošais platums 1100 mm Materiāla biezums 0.5 mm Profila augstums 47 mm Šķērsviļņa solis 400 mm Min.-Maks. garums 1-12 m G lancēta virsma, RR krāsu katalogs . 20 gadu garantija. Izejmateriāls Pur Sedzošais platums 1100 mm Materiāla biezums 0.5 mm Profila augstums 40 mm Šķērsviļņa solis 350 mm Maksimālais garums 12 m

Betona dakstiņi

Betona dakstiņi
Betona dakstiņi
Betona dakstiņi
Betona dakstiņi
Apskatīt produkti

Garums 420 mm. Platums 280 mm. Seguma svars 42 kg/m², 3.9 kg/gab. Patēriņš ~ 10.7 gab/m². Latojuma solis 310-375 mm. Betona dakstiņi izgatavoti no cementa, smiltīm un dabiskas izcelsmes dzelzs oksīda. Dakstiņi ir ideāli viendabīgi. Garums 420 mm. Platums 280 mm. Seguma svars 42 kg/m², 3.9 kg/gab. Patēriņš ~ 10.7 gab/m². Latojuma solis 310-375 mm. Betona dakstiņi izgatavoti no cementa, smiltīm un dabiskas izcelsmes dzelzs oksīda. Dakstiņi ir ideāli viendabīgi.

Kores lentas

Kores lentas
Kores lentas
Kores lentas
Kores lentas
Apskatīt produkti

AIR FLEX - kores aeroelements , tiek izmantojas kā ventilācijas-blīvēšanas elements korēs un slīpas grēdās visa veida jumta segumiem. Aizsargā jumta slīpumu kores malā no udens, sniega, mitruma un putekliem. Aprīkots ar speciālam ventilācijas caurumiem virsdaļā un blīvēšanas sukas no gabala izejvielas , kas rada tā saucamo sari . Augstums: 75 mm. Garums: 1030 mm. Krāsas: sarkana, brūna, melna. AIR FLEX nodrošina atbilstošu ventilāciju un zemseguma valgmes ventilāciju slīpajos jumtos pateicoties augstai gaisa caurlaidībai. Aizsargā mansardu jumta darbu laikā, pēc jumta pabeigšanas - no valgmes un atmosfēras nokrišņiem (lietus, sniegs, migla), kas ir nopūšami zem jumta segumu. Piemērots izmantošanai zem gandrīz v isa veida jumta segumiem - māla dakstiņi, betona dakstiņi , metāla dakstiņi , šiferis , prof-segums un tml. ROLL SUPER - divslāņu ventilācijas lente jumta horizontālām savienojumiem un korēm. Izgatavota no profilētas alumīnija folijas, polipropilēna audekļa kas ir stiprināta ar polipropilēna geotekstilu un pašlīmējošas butillentas. Alumīnija folija un polipropilēna audeklis papildus savienoti ar speciālu diegu, kas palielinā materiāla izturību. Lentei ir speciāli stabilizējoši piemetinājumi, kas piešķir materiālam UV-stabilitāti 3 mēnešu garumā. Platums: 310 mm. Garums: 5 m. Krāsas: sarkana, brūna, melna. ROLL SUPER izmantojas kā elements, kas ventilē un blīvē kores un slīpas grēdas gandrīz visa veida jumta segumiem. Aizsargā jumta slīpumu kores malā no udens un sniega, putekliem, putnu un kukaiņu iekļūšanas. Pateicoties augstai gaisa caurlaidībai nodrošina atbilstošu ventilāciju un zemseguma valgmes ventilāciju slīpajos jumtos. Aizsargā mansardu jumta darbu laikā, pēc jumta pabeigšanas - no valgmes un atmosfēras nokrišņiem (lietus, sniegs, migla), kas ir nopūšami zem jumta segumu.

Blīvējošās lentas

Blīvējošās lentas
Blīvējošās lentas
Blīvējošās lentas
Blīvējošās lentas
Apskatīt produkti

FLEX STANDARD PB (svina) - pašlīmējoša svina lente pieklāvumiem, izmantojas blīvēšanas izpildei skursteņiem, mansarda logiem un erkeriem. Izgatavota no augstas kvalitātes profilētas svina folijas un butila līmes. Produkts ir noturīgs pret laika apstākļiem (UV-starojums, sals, lietus, valgme un nodilums). Platums: 300 mm. Garums: 5 m. Krāsas: sarkana, brūna, melna. FLEX STANDARD PB lente piekļāvumiem, izmantojas visa veida noblīvējumu un savienojumu izpildei jumta konstrukcijā. Tāpat izmantojas jumta seguma un sienas savienojumiem. Noderīga izmantošanai un pielīmēšanai gandrīz pie visiem jumta segumiem - māla dakstiņi, betona dakstiņi, šiferis, profsegums un tml. FLEX STANDARD ALU - pašlīmējoša lente pieklāvumiem, izmantojas blīvēšanas izpildei dūmvadiem, mansarda logiem un erkeriem. Izgatavota no augstas kvalitātes alumīnija folijas un butila līmes. Produkts ir noturīgs pret laika apstākļiem (UV-starojums, sals, lietus, valgme un nodilums). Platums: 300 mm. Garums: 5 m. Krāsas: sarkana, brūna, melna. FLEX STANDARD ALU lente piekļāvumiem, izmantojas visa veida noblīvējumu un savienojumu izpildei jumta konstrukcijā. Tāpat izmantojas jumta seguma un sienas savienojumiem. Noderīga izmantošanai un pielīmēšanai gandrīz pie visiem jumta segumiem - māla dakstiņi, betona dakstiņi, šiferis, profsegums un tml.