Jumta materiāli

Bitumena šindeļi

Bitumena šindeļi
Bitumena šindeļi
Bitumena šindeļi
Bitumena šindeļi
Apskatīt produkti

Krāsa - melna. Sastāvs: speciāli oksidēts bitums, stikla šķiedra 120 g/kv.m, daļēji pašlīmējoša aizmugurēja virsma, PET plēve plāksnes aizmugurējā pusē. CE sertifikāts, kvalitātes standarts EN 544. Cena par kvadratmētru. Platums 1000 mm Augstums 333 mm Seguma svars 9.4 kg/ kv.m Platība iepakojumā 3,15 kv.m Plāksnes daudzums iepakojumā 22 gab Iepakojuma svars 28,5 kg ISOLA bitumena šindeļi - BUV.LV Krāsa: rūsas-sarkana. Sastāvs: speciāli oksidēts bitums, stikla šķiedra 120 g/kv.m, daļēji pašlīmējoša aizmugurēja virsma, PET plēve plāksnes aizmugurējā pusē. CE sertifikāts, kvalitātes standarts EN 544. Cena par kvadratmētru. Platums 1000 mm Augstums 341/306 mm Seguma svars 10 kg/ kv.m Platība iepakojumā 2,82 kv.m Plāksnes daudzums iepakojumā 22 gab Iepakojuma svars 28,3 kg ISOLA bitumena šindeļi - BUV.LV

Metāla jumtu segumi

Metāla jumtu segumi
Metāla jumtu segumi
Metāla jumtu segumi
Metāla jumtu segumi
Apskatīt produkti

M atēta virsma, RR krāsu katalogs . Izejmateriāls Pe Sedzošais platums 1100 mm Materiāla biezums 0.45 mm Profila augstums 40 mm Šķērsviļņa solis 350 mm Maksimālais garums 12 m PVC (plastizola) kārta , RR krāsu katalogs . Izejmateriāls Pvc Sedzošais platums 1100 mm Materiāla biezums 0.5 mm Profila augstums 47 mm Šķērsviļņa solis 400 mm Min.-Maks. garums 1-12 m

Betona dakstiņi

Betona dakstiņi
Betona dakstiņi
Betona dakstiņi
Betona dakstiņi
Apskatīt produkti

Garums 420 mm. Platums 280 mm. Seguma svars 42 kg/m², 3.9 kg/gab. Patēriņš ~ 10.7 gab/m². Latojuma solis 310-375 mm. Betona dakstiņi izgatavoti no cementa, smiltīm un dabiskas izcelsmes dzelzs oksīda. Dakstiņi ir ideāli viendabīgi. Garums 420 mm. Platums 280 mm. Seguma svars 42 kg/m², 3.9 kg/gab. Patēriņš ~ 10.7 gab/m². Latojuma solis 310-375 mm. Betona dakstiņi izgatavoti no cementa, smiltīm un dabiskas izcelsmes dzelzs oksīda. Dakstiņi ir ideāli viendabīgi.

Kores lentas

Kores lentas
Kores lentas
Kores lentas
Kores lentas
Apskatīt produkti

ROLL METAL ALU - vienslāņu ventilācijas lente jumta horizontālām savienojumiem un korēm. Izgatavota no profilētas alumīnija folijas ar speciāliem ventilācijas caurumiem . Lentei ir stabilizējoši piemetinājumi, kas piešķir materiālam UV-stabilitāti 3 mēnešu garumā. Platums: 300 mm. Garums: 5 m. Krāsas: sarkana, brūna, melna. ROLL METAL ALU izmantojas kā elements, kas ventilē un blīvē kores un slīpas grēdas gandrīz visa veida jumta segumiem. Aizsargā jumta slīpumu kores malā no udens un sniega, putekliem, putnu un kukaiņu iekļūšanas. Pateicoties augstai gaisa caurlaidībai nodrošina atbilstošu ventilāciju un zemseguma valgmes ventilāciju slīpajos jumtos. Aizsargā mansardu jumta darbu laikā, pēc jumta pabeigšanas - no valgmes un atmosfēras nokrišņiem (lietus, sniegs, migla), kas ir nopūšami zem jumta segumu. ROLL GEO - vienslāņu ventilācijas lente jumta horizontālām savienojumiem un korēm. Izgatavota no profilētas alumīnija folijas, polipropilēna audekļa ar termiski sacietējušām šķiedrām un pašlīmējošas butillentas. Alumīnija folija un polipropilēna audeklis papildus savienoti ar speciālu diegu, kas palielinā materiāla izturību. Lentei ir speciāli stabilizējoši piemetinājumi, kas piešķir materiālam UV-stabilitāti 3 mēnešu garumā. Platums: 310 mm. Garums: 5 m. Krāsas: sarkana, brūna, melna. ROLL GEO izmantojas kā elements, kas ventilē un blīvē kores un slīpas grēdas gandrīz visa veida jumta segumiem. Aizsargā jumta slīpumu kores malā no udens un sniega, putekliem, putnu un kukaiņu iekļūšanas. Pateicoties augstai gaisa caurlaidībai nodrošina atbilstošu ventilāciju un zemseguma valgmes ventilāciju slīpajos jumtos. Aizsargā mansardu jumta darbu laikā, pēc jumta pabeigšanas - no valgmes un atmosfēras nokrišņiem (lietus, sniegs, migla), kas ir nopūšami zem jumta segumu.

Blīvējošās lentas

Blīvējošās lentas
Blīvējošās lentas
Blīvējošās lentas
Blīvējošās lentas
Apskatīt produkti

FLEXBIT - pārklāta ar alumīnija kārtu bitumena lente, izmantojas jumta elementu blīvēšanai un līmēšanai. Izgatavota uz bitumena bāzes ar alumīnija kārtu (bez šķīdinātājiem), ar atdalītāju kārtu no silikona papīra. Produkts ir noturīgs pret laika apstākļiem (UV-starojums, sals, lietus, valgme un nodilums). Platums: 150 mm. Garums: 5 m. Krāsas: sarkana, brūna, svina, bordo, alumīnija. FLEXBIT izmantojas jumta elementu pielīmēšanai/noblīvēšanai apstrādot skursteņi, erkerus, mansarda logus, ventilācijas elementus, sateknes. Ideāli savieno visa veida metāla elementus ar citiem materiāliem, betonu, ķieģeli. FLEXBIT - pārklāta ar alumīnija kārtu bitumena lente, izmantojas jumta elementu blīvēšanai un līmēšanai. Izgatavota uz bitumena bāzes ar alumīnija kārtu (bez šķīdinātājiem), ar atdalītāju kārtu no silikona papīra. Produkts ir noturīgs pret laika apstākļiem (UV-starojums, sals, lietus, valgme un nodilums). Platums: 300 mm. Garums: 5 m. Krāsas: sarkana, brūna, svina, bordo, alumīnija. FLEXBIT izmantojas jumta elementu pielīmēšanai/noblīvēšanai apstrādot skursteņi, erkerus, mansarda logus, ventilācijas elementus, sateknes. Ideāli savieno visa veida metāla elementus ar citiem materiāliem, betonu, ķieģeli.