Ādas kopšanas līdzekļi

Silikona sejas kopšanas iekārta

Silikona sejas kopšanas iekārta Silikona sejas kopšanas iekārta ( Ādas kopšanas līdzekļi Veselība )
3.15 EUR
Efektīvi noņem grima atlikumus, netīrumus un liekos taukus, dziļi attīra poras. Var palīdzēt cīnīties ar ādas nepilnībām, sausumu. Pēc lietošanas āda izskatās mirdzoša un svaiga. Barošana: akumulators, kurš tiek uzlādēts ar USB kabeli. Izmērs: 8cm x 7,5 cm x 2,5 cm.

Sejas kopšanas aparāts

Sejas kopšanas aparāts Sejas kopšanas aparāts ( Ādas kopšanas līdzekļi Veselība )
7.70 EUR
Sejas kopšanas aparāts 5x suku galviņas: normālā, sensitīvā, masāžas,pilinga un dziļai tīrīšanai Likvidē netīrumus porās, kas var novērst pienācīgu ādas kopšanas līdzekļu absorbēšanos un paredzēto iedarbošanos Uzlabota attīrīšana dabiski skaistai ādai 2xAA baterijas (nav iekļauts)

Vakuma ādas tīrīšanas iekārta

Vakuma ādas tīrīšanas iekārta Vakuma ādas tīrīšanas iekārta ( Ādas kopšanas līdzekļi Veselība )
7.87 EUR
Ātrs un ērts veids, kā iztīrīt ādas poras, nespiežot tās ar pirkstiem. Ierīce rada vakuumu, kas palīdz notīrīt visus ādas porās radušos netīrumus. Aparātu varat izmantot ne tikai sejas, bet arī kakla, muguras vai dekoltē zonas tīrīšanai. Spiešōt melnās pumpas ar pirkstiem, var nopietni sabojāt ādu vai to vēl vairāk inficēt, tāpēc šī iekārta pasargās jūs no vēl lielākām ādas problēmām. Regulāri notīrot sejas ādu, jūs vienmēr varat baudīt gludu un tīru ādu. Piemērots ne tikai pusaudžiem, bet arī vecāka gadagājuma cilvēkiem. Šo ierīci ir viegli tīrīt, vienkārši nomazgājiet ierīces galvu, kurā sakrājas visi pumpu radītie netīrumi un viss. Komplektā ietilpst: Ādas tīrīšanas ierīce; USB vads; Galvas; Lielas blīves; Mazas blīves; Sūkļi.

Vibruojantis veido masažuoklis

Vibruojantis veido masažuoklis Vibruojantis veido masažuoklis ( Ādas kopšanas līdzekļi Veselība )
12.90 EUR

Pilingo aparatas veidui, juodas

Pilingo aparatas veidui, juodas Pilingo aparatas veidui, juodas ( Ādas kopšanas līdzekļi Veselība )
25.99 EUR