Medicīnas bumba tiguar slam ball 12 kg TI-SL0012 - Медицинские мячи, шарики-наполнители

Rekvizīti: Tiguar Slam Ball ārkārtīgi izturīgā un ērta konstrukcija, kas veidota tā, lai varētu trāpīt pa grīdu, garantē efektīvu treniņu, uzlabojot visa ķermeņa kopējo spēku,...

Medicīnas bumba tiguar slam ball 12 kg TI-SL0012

Medicīnas bumba tiguar slam ball 12 kg TI-SL0012 : Медицинские мячи, шарики-наполнители - Здоровье

Rekvizīti:

Tiguar Slam Ball ārkārtīgi izturīgā un ērta konstrukcija, kas veidota tā, lai varētu trāpīt pa grīdu, garantē efektīvu treniņu, uzlabojot visa ķermeņa kopējo spēku, sprādzienbīstamību un izturību.
Dinamiskus vingrinājumus ar Slam Ball, kas pēc atsitiena pret grīdu neatlec, paliekot savā vietā, parasti izmanto CrossFit treniņos un sportistu apmācībā, kuriem kustības ātrums ir svarīgs parametrs.
Liela bumbu izmantošana šāda veida treniņos prasa to izturību virs vidējā līmeņa, ko garantē materiāli, ko izmanto tiguāra Slam Ball.
Bumbas stabilitāti garantē, piepildot tās ar smiltīm, kas sver no 4 kg līdz 12 kg, un smilšu un čuguna smilšu maisījumu (svars 15 kg).
Slam vingrinājumu komfortu ietekmē bumbas ārējās virsmas struktūra, kurai jānodrošina stingrs satvēriens un jānovērš tā izslīdēšana no rokām. Tāpēc tā apvalkā ir šūnveida formas izvirzījumi.
Tiguar Slam Ball ir pieejams sešos svaros ar vidējo pieaugumu par 2 kg, kas ļauj trenažieriem pakāpeniski progresēt.
Slam Ball ir vēl viens mūsu zīmola aprīkojums bez ftalātiem.
Rekvizīti: Tiguar Slam Ball ārkārtīgi izturīgā un ērta konstrukcija, kas veidota tā, lai varētu trāpīt pa grīdu, garantē efektīvu

Medicīnas bumba tiguar slam ball 12 kg TI-SL0012 Rekvizīti: Tiguar Slam Ball ārkārtīgi izturīgā un ērta konstrukcija, kas veidota tā, lai varētu trāpīt pa grīdu, garantē efektīvu