Vingrošanas bumba YB03 55CM HMS (zila) - Мячи гимнастические

YB03 HMS ir izturīga vingrošanas bumba, kas izgatavota no īpašas gumijas Anti-sprādziena tehnoloģijā, pateicoties kurai lūzuma gadījumā bumba pakāpeniski zaudē gaisu, pasargājot...

Vingrošanas bumba YB03 55CM HMS (zila)

Vingrošanas bumba YB03 55CM HMS (zila) : Мячи гимнастические - Здоровье

YB03 HMS ir izturīga vingrošanas bumba, kas izgatavota no īpašas gumijas Anti-sprādziena tehnoloģijā, pateicoties kurai lūzuma gadījumā bumba pakāpeniski zaudē gaisu, pasargājot trenažieri no pēkšņa kritiena.
Bumbas īpašā struktūra neļauj ķermenim slīdēt uz tās virsmas treniņa laikā. Turklāt puse bumbiņas, kas pārklāta ar izvirzījumiem, veicina ātrāku muskuļu atjaunošanos.

Vingrošanas laikā izvirzījumi dabiski masē mūsu ķermeni, kas samazina mikrotraumu radītās sāpes.
Vingrošanas bumbiņu popularitāte ir saistīta ar to augsto efektivitāti. Tas ir saistīts ar to izmantošanas laikā veikto vingrinājumu specifiku.

YB03 HMS bumba ļauj palielināt efektivitāti, tā ir arī ideāls papildinājums standarta treniņiem ar elementiem, kas saistīti ar līdzsvara vingrinājumu.
Treniņi ar YB03 HMS bumbu aktivizē stājas muskuļus, pateicoties kuriem lietotājs ne tikai uzlabo savu izturību, bet arī izlabo iespējamos stājas defektus.

Rezultātā mēs varam uzlabot vēdera muskuļu, kāju un roku muskulatūru, locītavu elastību, kā arī iegūt pareizas ķermeņa formas. Šī iemesla dēļ tā ir ideāla ierīce cilvēkiem, kuri vada mazkustīgu dzīvesveidu.
YB03 HMS var viegli atrast daudzas lietojumprogrammas. Papildus tipiskajiem vingrošanas un aerobikas treniņiem tas ir arī ļoti efektīvs, ārstējot cilvēkus ar dažāda veida kustību problēmām.

Mēs iesakām to fitnesa klubiem, kur tas būs ļoti populārs, un visiem tiem, kas vēlas efektīvi rūpēties par savu veselību, neizejot no mājām.

Specifikācija:

Zila krāsa
Lodes diametrs: 55 cm
Materiāls: PVC
Komplektā sūknis
Slodze: 250 kg
Neslīdoša struktūra
Svars: 1,23 kg

Piezīmes:

24 mēnešu garantija
YB03 HMS ir izturīga vingrošanas bumba, kas izgatavota no īpašas gumijas Anti-sprādziena tehnoloģijā, pateicoties kurai lūzuma gadījumā

Vingrošanas bumba YB03 55CM HMS (zila) YB03 HMS ir izturīga vingrošanas bumba, kas izgatavota no īpašas gumijas Anti-sprādziena tehnoloģijā, pateicoties kurai lūzuma gadījumā